Czasem słońce czasem deszcz

24 październik 2016
Autor: 
Pixabay

W tym tygodniu synoptycy przewidują pogodową karuzelę. Aura będzie bardzo zmienna.

Po dość ciepłym i pogodnym poniedziałku (24 października) z temperaturą około 11-12 stopni Celsjusza przyjdzie deszczowy wtorek. Ponowne rozpogodzenia przewiduje się na środę i czwartek, kiedy to na niebie ma pojawić się słońce, a słupki rtęci pokażą 10 kresek powyżej zera. W piątek 28 października ma wystąpić ponownie zachmurzenie i opady deszczu.

Szczególnie interesuje nas pogoda na wtorek 1 listopada, kiedy wybieramy się na groby bliskich. Aktualnie synoptycy nie przewidują w ten dzień w naszym regionie opadów deszczu, a temperatura  to około 5-6 stopni.

Warto pamiętać, że jesień w pełni. Niezależnie od prognoz należy ubierać się stosownie do pory roku i pamiętać, że pogoda płata figle.

 

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u