Dzień na plusie noce na minusie

02 luty 2017
Autor: 

Zima nie odpuszcza. Za oknem śnieg i niskie temperatury. Dzieci wypoczywające podczas ferii się cieszą. Ci, którzy czekają na ocieplenie, muszą uzbroić się w cierpliwość. Luty - najkrótszy miesiąc w roku, a przynajmniej pierwsza jego połowa, zapowiada się zimowo.

Najbliższe dni w naszym regionie to w dzień kilka kresek powyżej zera, ale zimne będą noce. W piątek według prognoz w Zielonej Górze nawet 5 stopni na plusie i przejaśnienia, w północnej części naszego województwa jutro przelotne opady deszczu. Szczególnie po weekendzie temperatura w nocy zacznie spadać nawet do 9 kresek poniżej zera.

Przez najbliższe dwa tygodnie pogoda w kratkę, czyli trochę słońca, trochę opadów. Synoptycy w naszym regionie przynajmniej do 14 lutego nie przywidują opadów śniegu.

Uwaga! Z racji dodatnich temperatur w dzień i mrozów w nocy będzie ślisko. Uważajcie na drogach i chodnikach.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u