Pogoda w kratkę

11 październik 2017
Autor:  żródło: tvn meteo

Najbliższe dni w pogodzie zapowiadają się bardzo różnorodnie. Będzie deszcz, chmury, słońce a im bliżej weekendu tym cieplej.

W środę 11 października w naszym regionie niebo zachmurzone i będzie kropił deszcz, temperatura dość wysoka 15, 16 stopni Celsjusza. W czwartek więcej przejaśnień, podobna temperatura i dalej będzie padać. W piątek nie przywiduje się opadów i zza chmur wyjdzie słońce.

Prognoza na weekend 14-15 października jest bardzo optymistyczna. Jeżeli się sprawdzi to będziemy mieli przyjemną, ciepłą i bez opadów sobotę i niedzielę z temperaturą nawet 20 stopni. Jest szansa na spacer pośród kolorowych liści i relaks na świeżym powietrzu.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u