IMGW-PIB OSTRZEGA

30 grudzień 2017

Od 2017-12-30 22:00:00 do 2017-12-31 04:00:00 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu postępujące zachodu na wschód. Początkowo możliwe również opady śniegu z deszczem. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C wystąpi na początku nocy. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Jutro zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po południu w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.

W sylwestrową noc czeka nas zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu regionu. Miejscami słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u