Jedźcie ostrożnie. Drogi są mokre i niebezpieczne (ZDJĘCIA i FILM)

04 grudzień 2018
Jedźcie ostrożnie. Drogi są mokre i niebezpieczne Redakcja

W całym kraju warunki do jazdy są trudne. Dziś od samego rana doszło już do kilku kolizji na lubuskich drogach.

Najgroźniejsza sytuacja miała miejsce na drodze krajowej nr 32, Zielona Góra - Krosno Odrzańskie gdzie kierujący samochodem osobowym uderzył w drugi pojazd, który wskutek zderzenia dachował. Sprawca zbiegł z miejsca porzucając samochód kilkaset metrów dalej.

W samej Zielonej Górze również doszło do kilku kolizji. Trzy osobówki zderzyły się na al. Wojska Polskiego na wysokości filharmonii a na al. Konstytucji 3 Maja osobówka ze śmieciarką. 

- Prosimy wszystkich kierujących o zwrócenie uwagi na warunki atmosferyczne - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska z Biura Prasowego KMP w Zielonej Górze. - Niestety codziennie odnotowujemy dużą ilość kolizji i różnych zdarzeń drogowych, które przede wszystkim związane są z tym, że kierowcy nie dostosowują prędkości do panujących warunków a także odległości do poprzedzających pojazdów. 

Kierowcy, którzy planują podróże będą musieli wykazać się szczególną ostrożnością, bo pogoda nie będzie im sprzyjać.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u