Zalana Zielona Góra (ZDJĘCIA)

01 czerwiec 2016

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych nad Zieloną Górą przeszła nawałnica, w skutek której zalanych zostało kilka ulic i posesji.

- Działania straży pożarnej rozpoczęły się o godz. 8.00 - mówi brygadier Maksymilian Koperski, zastępca komendanta miejskiego PSP Zielona Góra - do tej pory interweniowaliśmy 13 razy. Najtrudniejsza sytuacja była przy ulicy Zamkowej, gdzie podtopionych zostało kilka samochodów. Były również interwencje w szkołach i posesjach prywatnych.

Pogoda uspokoiła się około południa.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.