Jaka czeka nas pogoda do końca wakacji?

17 sierpień 2019
Jaka czeka nas pogoda do końca wakacji? Redakcja

Do końca wakacji pozostały nam już tylko dwa tygodnie. Warto spędzić ten czas jak najbardziej aktywnie. Sprawdzamy jaka pogoda będzie nam towarzyszyć do końca sierpnia.

Naukowcy z Copernicus Climate Change Programme stwierdzili, że tegoroczny lipiec był prawdopodobnie najgorętszym miesiącem w historii pomiarów, czyli od 1880 roku. Susza dotknęła wszystkie 82 gminy województwa lubuskiego. Wojewoda lubuski powołał w 52 gminach komisje do oszacowania zakresu i wysokości szkód spowodowanych przez suszę rolniczą.

Synoptycy prognozują, że na terenie województwa lubuskiego w drugiej połowie sierpnia pogoda będzie zmienna z przyjemnymi letnimi temperaturami. Miejscami zrobi się bardzo ciepło, szczególnie pod koniec miesiąca. Temperatura od 13 st. C w nocy do 25 st. C w dzień. Wyjątkiem może być 27/28.08 gdzie wskazówka termometru może sięgnąć nawet 32 kresek. Nie zabraknie także przelotnych opadów deszczu.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u