Burze z gradem w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia!

15 lipiec 2020
Burze z gradem w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenia I stopnia! Fot. Dominik Brzezicki

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka burzowe popołudnie oraz wieczór. Synoptycy IMGW zapowiadają burze z gradem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia przed burzami z gradem dla całego województwa lubuskiego. Synoptycy prognozują wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Lokalnie grad. Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 23.

Unikajmy parkowania aut pod drzewami, usuwajmy także z balkonów i parapetów wszystkie przedmioty, które podczas silnych wiatrów mogą stwarzać zagrożenie. Nie zapominajmy zabezpieczyć okien.


Zachęcamy do zapisania się do bezpłatnego systemu ostrzegania przed niebezpiecznymi zjawiskami atmosferycznymi na terenie naszego województwa. Zapisz się!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u