Burze z gradem w Lubuskiem. Powieje nawet do 90 km/h!

18 sierpień 2020
Burze z gradem w Lubuskiem. Powieje nawet do 90 km/h! Dominik Brzezicki

Prognozuje się wystąpienie burz z gradem na obszarze całego województwa. Podczas przechodzenia komórek burzowych może powiać nawet do 90 km/h!

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka burzowy wtorek. Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenia I stopnia przed burzami z gradem. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad. Niebezpieczna aura ma utrzymać się do godziny 23.

Miejscami mogą pojawić się podtopienia. Ponadto w trakcie opadów warunki do jazdy mogą być bardzo trudne, dlatego już teraz prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Unikajmy też parkowania pod drzewami.

Przeczytaj także - Gorzów: Blisko 80 strażaków i ponad 15 pojazdów w akcji. Ćwiczenia kompanii gaśniczej (ZDJĘCIA)

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u