Drzewo spadło na ambulans przewożący noworodka (ZDJĘCIA)

14 lipiec 2016

W trakcie transportu noworodka na karetkę spadło drzewo. Nic się nikomu nie stało. Noworodek został zabrany drugą karetką.

Przez około godzinę zablokowana była droga krajowa nr 32, na wysokości miejscowości Pław (powiat krośnieński). Silny wiatr powalił drzewo, które spadło na drogę wprost na karetkę pogotowia przewożącą noworodka. Nikomu nic się nie stało. Dziecko zostało zabrane do szpitala drugim pojazdem.

Droga jest już przejezdna.

IMGW ostrzega przed bardzo silnymi wiatrami, do 40 km/h z porywami do 90 km/h. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.