Korki na DK27 koło Świdnicy. Drogowcy remontują trasę (ZDJĘCIA)

21 kwiecień 2021
Autor: 
Korki na DK27 koło Świdnicy. Drogowcy remontują trasę dodajto.newslubuski.pl

Trwa remont drogi krajowej nr 27 na odcinku Zielona Góra - Nowogród Bobrzański. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Informację otrzymaliśmy od czytelnika na #dodajto.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ruszyła z cząstkowym remontem DK27. Prace zakończą się w piątkowe popołudnie, 23 kwietnia.

- To cząstkowy remont nawierzchni masą na gorąco. Roboty są prowadzone odcinkami. Na czas prac obowiązuje ruch wahadłowy sterowany ręcznie. Może wystąpić wstrzymanie ruchu w obu kierunkach na okres do 10 minut - informuje GDDKiA.

Dziś drogowcy działają w okolicach Świdnicy. Z czasem prace będą przenosić się w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierowcy muszą liczyć się z korkami.

Przeczytaj też: Zderzenie dwóch pojazdów pod Zieloną Górą. Droga jest zablokowana!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.