Planujesz wyjazd? Sprawdź mapę utrudnień drogowych GDDKiA

08 sierpień 2021
Autor: 
Planujesz wyjazd? Sprawdź mapę utrudnień drogowych GDDKiA GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad udostępnia podróżnym mapę utrudnień drogowych. Korzystając z niej jesteśmy w stanie zaplanować podróż tak, by w razie potrzeby ominąć korki.

Ile to razy zdarzyło się, że zamiast płynnie przemierzać wyznaczoną drogą utknęliśmy w korku nawet na kilka godzin. Oczywiście, kiedy wpadniemy już w utrudnienia na drogach szybkiego ruchu trudno  z nich wyjechać. Musimy swoje przeczekać. Ale z pomocą mapy GDDKiA  już na etapie planowania podróży możemy ominąć problemy.

W łatwy sposób możemy sprawdzić stan dróg, warunki drogowe, mapę kamer drogowych i najważniejsze - listę oraz powód utrudnień. Możemy także zlokalizować najbliższe Miejsce Obsługi Podróżnych czy czynne przejście graniczne.

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u