Studniówka w październiku! Maturzyści z LO II w Gorzowie chcą "oszukać pandemię"!

13 październik 2021
Studniówka w październiku! Maturzyści z LO II w Gorzowie chcą "oszukać pandemię"! Redakcja

W obawie przed kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią w II Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim tradycyjna studniówka odbędzie się już w październiku. Maturzyści ćwiczą już poloneza, część z nich ma już gotowe kreacje!

W II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim trwają przygotowania do "dwustudniówki", właśnie taką nazwę nadano studniówce, która wyjątkowo odbędzie się w październiku! - Wszystko wynika z faktu, że pandemia jest nieprzewidywalna i oczywiście boimy się, że kolejny rocznik maturzystów będzie pozbawiony tej wielkiej przyjemności, jaką bez wątpienia jest udział w studniówce. - mówi Tomasz Pluta, dyrektor LO II w Gorzowie Wlkp.

Jak wyglądają przygotowania?

Do imprezy pozostał niewiele ponad tydzień. Maturzyści intensywnie ćwiczą poloneza. - Wszystko dzieje się dużo szybciej, sukienki oraz garnitury trzeba kupić również dużo szybciej. Przez to, że to wszystko dzieje się tak szybko, dotykamy bardziej tej studniówki. Wiemy, że to będzie już za chwilę i wiemy, że ta impreza się odbędzie. - mówi Weronika Kołodziej, uczennica II LO w Gorzowie Wlkp.

Tradycyjnie studniówka odbędzie się na sali gimnastycznej należącej do szkoły. Tegorocznym motywem imprezy będzie kasyno. - Co roku wybieramy motyw studniówki, odnosi się on do ozdób czy też muzyki. - mówi Miłosz Litwiniuk, uczeń II LO w Gorzowie Wlkp.

Czytaj także - Zabił 4-latka i uciekł z miejsca wypadku. 38-letni sprawca najbliższe 3-miesiące spędzi w areszcie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u