Ikea w Zielonej Górze. W Focus Mall otwarto studio planowania

21 grudzień 2021
Autor: 
Ikea w Zielonej Górze. W Focus Mall otwarto studio planowania Fot. Focus Mall Zielona Góra

Studio planowania Ikea otworzyło się w Focus Mall Zielona Góra. Tu skorzystasz z pomocy w kwestii wyposażenia kuchni lub garderoby i zamówisz meble.

Focus Mall Zielona Góra jest pierwszym miejscem w województwie lubuskim, w którym otworzono studio planowania Ikea. To nowe miejsce spotkań z klientami. Jak przekonuje firma, to odpowiedź na oczekiwania ludzi i zmieniające się trendy.

- W Ikea rozumiemy, że zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci z chęcią pomogą w tym zadaniu i zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb - informuje szwedzka sieć sklepów.

Zaprojektuj kuchnię lub garderobę

Studio planowania Ikea pozwala stworzyć wszystko pod swoje potrzeby. Konsultanci pomogą w wyborze odpowiednich przedmiotów i doradzą, co najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni. Na ich doradztwo można liczyć na wszystkich etapach procesu, od projektu aż po montaż.

Jak skorzystać? Wystarczy zapisać się na spotkanie na Ikea.pl. Usługa jest kompleksowa, bo w studio planowania Ikea można zamówić towar, a następnie odebrać go w punkcie odbioru zamówień. Ten znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Rzeźniczaka 15.

Przykładowo przy projektowaniu kuchni do wyboru są dwie opcje: podstawowa oraz rozszerzona. Wariant podstawowy jest bezpłatny. Podczas 45-minutowej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję i odpowie na wszystkie pytania. Wariant rozszerzony kosztuje 79 zł oraz obejmuje 2-godzinne spotkanie. W ramach usługi pracownik Ikea rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, od podstaw wykona projekt 3D, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów.

Przeczytaj też: Akcja KAS w Zielonej Górze i Nowej Soli. Firmy wystawiały fałszywe faktury (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u