Awaria w zielonogórskim szpitalu. Nie działają telefony. Powód? Silny wiatr!

17 styczeń 2022
Awaria w zielonogórskim szpitalu. Nie działają telefony. Powód? Silny wiatr! Pixabay.com

Awaria telefonów w zielonogórskim szpitalu. Nie można dodzwonić się do placówki, problem występuje również w połączeniach wychodzących ze szpitala.

Mieszkańcom województwa lubuskiego od wczesnych godzin porannych towarzyszyły silne porywy wiatru. Dzień wcześniej wysłane zostały alerty RCB ostrzegające przed wichurą. Lubuscy strażacy wyjeżdżali najczęściej do powalonych drzew. Obecnie sytuacja pogodowa ustabilizowała się, niestety skutki silnego wiatru odczuwają pracownicy oraz pacjenci zielonogórskiego szpitala.

W związku z zewnętrzną awarią (spowodowaną przez drzewo obalone podczas burzy), nie można się obecnie dodzwonić do szpitala. Niemożliwe są również połączenia ze szpitala na zewnątrz! - czytamy w komunikacie na stronie Szpitala Uniwersyteckiego.

Obecnie nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii. 

Czytaj także - Śmiertelny wypadek na DK32 pod Gubinem. Nie żyje kierowca osobówki!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u