Uczniowie klas policyjnych ćwiczyli z policjantami prewencji!

06 kwiecień 2022
Autor: 
Uczniowie klas policyjnych ćwiczyli z policjantami prewencji! Redakcja

Uczniowie klas policyjnych sprawdzili swoje umiejętności w zakresie taktyk i technik przeprowadzania interwencji.

W ramach promocji zawodu policjanta uczniowie klas policyjnych mogli wziąć udział w szkoleniu oraz spotkaniu z lubuskimi policjantami działającymi w Samodzielnych Pododdziałach Prewencji Policji. Szkolenie oraz spotkanie z uczniami odbyło się na terenie Zespołu Szkół w Rzepinie.

Ponadto słubiccy policjanci po wspólnych ćwiczeniach przybliżyli kadetom klas policyjnych specyfikę zawodu policjanta oraz przedstawili pozytywne strony stałej i stabilnej pracy dzięki służbie w policji. Funkcjonariusze informowali o czekających na uczniów wyzwaniach, braku rutyny oraz wiążącym się ze służbą rozwojem osobistym i zawodowym młodego człowieka i czekającymi na niego wysokimi zarobkami.

Uczniowie dzięki specjalnym okularom VR mogli uczestniczyć w policyjnych akcjach dostępnych na #JESTAKCJA. 

Czytaj także - Tragiczny wypadek pod Rzepinem. Nie żyje kobieta. W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u