WORD w Zielonej Górze protestuje. Odwołane zostały egzaminy praktyczne!

09 sierpień 2022
Autor: 
WORD w Zielonej Górze protestuje. Odwołane zostały egzaminy praktyczne! Redakcja/Archiwum

Trwa protest w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze. Odwołane zostały egzaminy praktyczne.

We wtorek, 9 sierpnia w całej Polsce rozpoczęły się protesty egzaminatorów. Pracownicy Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego chcą przede wszystkim wyższych wynagrodzeń, bo te nie zmieniają się od około 10 lat. Podkreślają jednak, iż wzrost płac nie powinien podnieść kosztów dla kursantów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Samorządowcy KO liczą na zmianę w fotelu prezydenta Zielonej Góry

To nie pierwszy protest pracowników WORD w ostatnich tygodniach. Poprzedni prostet odbył się w piątek 8 lipca, od tego czasu postulaty protestujących nie uległy zmianie. 

WORD odwołane egzaminy

Uprzejmie informujemy, że w związku z protestem egzaminatorów WORD Zielona Góra egzaminy praktyczne zaplanowane na dzień 9 sierpnia b.r. (wtorek), zarówno w Zielonej Górze jak i w Tomaszowie/Żaganiu, nie odbędą się. - czytamy w komunikacie na stronie WORD Zielona Góra.

Wszystkie osoby, które miały zaplanowany egzamin praktyczny w dniu strajku powinny zgłosić się do Biura Obsługi Klienta celem umówienia nowego terminu. 

Czytaj także - Zderzenie trzech pojazdów w Zielonej Górze. Doszło do najechania na tył


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u