Trwa budowa restauracji McDonald's w Świebodzinie. Jak wygląda postęp prac?

08 listopad 2022
Autor: 
Trwa budowa restauracji McDonald's w Świebodzinie. Jak wygląda postęp prac? Redakcja

Trwa budowa restauracji McDonald's w Świebodzinie. Inwestycja została zlokalizowana w pobliżu Drogi Krajowej numer 92. Będzie to pierwsza restauracja tej sieci w regionie!

W Świebodzinie trwają intensywne prace budowlane przy budowie restauracji McDonald's. Już niedługo wielbiciele fast foodów będą mogli zjeść posiłek w nowo powstałym obiekcie. Jest to pierwsza inwestycja amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi w regionie. Obecnie w województwie lubuskim działa 15 restauracji McDonald's.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marszałek województwa lubuskiego podsumowuje największe inwestycje zrealizowane w 2022 roku i przekazuje plany na 2023!

Budowa McDonald's w Świebodzinie

Restauracja powstaje w pobliżu Drogi Krajowej numer 92 przy ulicy Wojska Polskiego w Świebodzinie. Budynek z zewnątrz jest już praktycznie gotowy, pojawiły się logotypy, na zewnątrz powstał plac zabaw. Jest również kilkunastometrowy słup z wielkim logo restauracji w kształcie litery "M". Obecnie prace budowlane skupiają się m.in. na drogach wokół obiektu. 

Czytaj także - Policyjny dron z termowizją pomógł odnaleźć zaginioną kobietę w środku lasu!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u