Remont na W69 w Zielonej Górze. Odwodnienie liniowe na torze już gotowe!

24 listopad 2022
Autor: 
Remont na W69 w Zielonej Górze. Odwodnienie liniowe na torze już gotowe! Fot. zuzel.falubaz.com

Trwają intensywne prace na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Zakończył się kolejny etap budowy odwodnienia liniowego toru!

Ostatnie tygodnie na stadionie żużlowym przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze upływają pod znakiem intensywnych prac remontowo-budowlanych. Jedna firma zajmuje się naprawą spalonego słupa oświetleniowego a druga buduje odwodnienie liniowe toru żużlowego. Realizacja tych dwóch inwestycji jest niezwykle ważna, ponieważ wypełniają one licencyjne warunki dla klubów żużlowych w PGE Ekstralidze oraz Ewinner 1. lidze żużlowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Trwa rozbiórka 45-letniego wiaduktu w Zielonej Górze ...

Remont Zielona Góra

Prace nad odwodnieniem liniowym toru zaczęły się jeszcze w czasie ligowych zmagań, jednak prowadzone były poza stadionem. Po sezonie prace ruszyły bezpośrednio na torze i w ciągu ostatnich tygodniu powstała zupełnie nowa infrastruktura odwodnienia. 

- Zakończono prace na murawie, czyli wykonano odwodnienie liniowe i kanalizację deszczową, która odprowadza wodę z odwodnienia liniowego poza stadion. A cała murawa w związku z tymi pracami została wyprofilowana. Teraz działamy poza stadionem - mówił dla zuzel.falubaz.com, przedstawiciel wykonawcy Karol Krępa z firmy Gran Bud.

Prace przy budowie odwodnienia mają potrwać do końca stycznia 2023 roku natomiast naprawa spalonego słupa ma zakończyć się jeszcze przed końcem tego roku.

Czytaj także - Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot. Zielonogórzanie przegrywają po serii zwycięstw (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u