Niecodzienne spotkanie w środku lasu. Daniel zjadł bułkę prosto z ręki! (FILM)

17 luty 2023
Autor: 
Niecodzienne spotkanie w środku lasu. Daniel zjadł bułkę prosto z ręki!

Niecodzienne spotkanie w lesie pod Bytomiem Odrzańskim. Daniel zjadł bułkę prosto z ręki! Zwierzę wyglądało na oswojone

Wszystko wydarzyło się w piątek, 17 lutego w godzinach porannych na terenie kompleksu leśnego w rejonie Bytomia Odrzańskiego. Autor nagrania podczas spaceru po lesie spotkał na swojej drodze Daniela. Zwierzę wyglądało na oswojone, ponieważ pozwoliło się mężczyźnie zbliżyć dosłownie na jeden krok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W Zielonej Górze wreszcie zawitała zima! Zaśnieżone miasto w słonecznych promieniach wygląda niesamowicie! ...

Niecodzienne spotkanie w lesie

Daniel pokusił się na suchą bułkę, którą mężczyzna wystawił w ręce. Zwierzak zjadł ją ze smakiem nie zostawiają nawet kawałka. To dość niecodzienna sytuacja, zważając na zachowanie dzikożyjących zwierząt, które na ogół unikają kontaktu z ludźmi. 

Niewykluczone, że daniel mógł uciec z jakiejś hodowli i obecnie żyje na wolności oraz ufa ludziom. Całkiem prawdopodobne, że ktoś mógł go również oswoić. 


Zobacz film z niecodziennego spotkania w lesie 


Czytaj także - Ukradł kielich mszalny z kaplicy w Nowej Soli. 49-latek zabrał też inne naczynia liturgiczne (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u