PSU NA BUDĘ

24 wrzesień 2016
Autor: 
Pixabay

Inicjatywa Dla Zwierząt zaprasza dzieci, młodzież, opiekunów, rodziców i nauczycieli do wzięcia udziału w akcji na rzecz Zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Psu na Budę".

Akcja ma za zadanie zebrać jak najwięcej potrzebnych darów dla schroniska, wskazać młodym ludziom sposoby opieki nad zwierzętami, nauczyć jaka karma jest wartościowa, które zabawki nadają się dla zwierząt, pokazać młodzieży, że pomaganie zwierzętom, może być sposobem na życie, że pomaganie słabszym jest "fajne", przynosi wymierne korzyści wspomaganym i pomagającym.

To już 13. edycja tej szlachetnej akcji .Co roku kilkanaście szkół i przedszkoli zielonogórskich uczestniczy w akcji pomagając bezdomnym zwierzętom. Pomóc można i tym razem.

Organizatorzy mają nadzieję, że akcja spotka się z dużym zainteresowaniem tak, jak w ubiegłorocznych edycjach, a zwierzaki otrzymają potężne wsparcie na zimowe chłody i będzie im ciepło i zdrowo. Schronisko przypomina, że można także pomagać zabierając zwierzaki na spacer, a najlepiej do domu.

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u