Nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Będzie nowa linia

05 styczeń 2024
Autor: 
Nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra. Będzie nowa linia Fot. Redakcja, MZK Zielona Góra

Rozkład jazdy MZK Zielona Góra będzie miał zmiany. Dochodzi nowa linia, której głównym kierunkiem będzie Park Książęcy Zatonie.

Już w sobotę, 6 stycznia, wejdzie w życie nowy rozkład jazdy MZK Zielona Góra.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów od 6 stycznia 2024 roku uruchamia specjalną linię autobusową oznaczoną nr 92 - podkreśla Miejski Zakład Komunikacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Park Książęcy Zatonie - nowa linia MZK Zielona Góra

Nowa linia będzie dedykowana do obsługi Parku Książęcego w Zatoniu. Bardzo często w trakcie weekendów wszystkie okoliczne parkingi są tam przepełnione, a na drodze dojazdowej tworzą się korki. Ma w tym pomóc właśnie linia nr 92.

Kursy będą realizowane w soboty i dni świąteczne. Autobusy będą jeździć do czasu zakończenia pokazów iluminacji na terenie parku w Zatoniu. Na tablicach informacji pasażerskiej wyświetlony będzie napis "Baśniowe Zatonie". Jak dokładnie będzie wyglądała trasa?

Linia nr 92: Dworzec Główny - Chrobrego - Urząd Miasta - Piaskowa (przy Parkingu P+R Palmiarnia) - Sienkiewicza - Kożuchowska - Jędrzychowska - Jędrzychów - Zatonie Park

- Autobusy linii 92 odjadą z Dworca Głównego o godzinie 15:00, 17:00 i 19:00, natomiast z przystanku Zatonie Parkowa w kierunku Dworca Głównego o godzinie 15:48, 17:48 i 19:48. Ponadto w soboty i dni świąteczne do Zatonia jest możliwość dojazdu autobusem linii 30 z Dworca Głównego o godzinie 16:04, 18:04 i 20:14 oraz powrotu o godzinie 16:48, 18:49 i 20:51 - przekazuje MZK Zielona Góra.

Przypominamy, że rozkład jazdy MZK Zielona Góra znajdziecie tutaj: strona przewoźnika.

Przeczytaj też: Ta droga pod Zieloną Górą woła o pomstę do nieba. Mieszkańcy odetchną z ulgą? (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u