Porozmawiajmy o seksie (FILM)

18 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

25 listopada w piątek o godzinie 17.00 w Lubuskim Teatrze odbędzie się spotkanie z profesorem Zbigniewem Izdebskim. Rozmowa dotyczyć będzie oczywiście seksu.

Spotkanie i rozmowę z autorytetem w dziedzinie seksuologii organizuje Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA z Anitą Kucharską - Dziedzic na czele.

Profesor Izdebski, pracujący na Uniwersytecie Zielonogórskim, wygłosi wykład, po czym odbędzie się wspólna dyskusja na temat, który jest nieodłącznym elementem naszego życia, ale często traktowany jest jak tabu.

Z racji ograniczonej liczby miejsc i dużego zainteresowania,organizator prosi o poinformowanie mailowo o chęci wzięcia udziału w spotkaniu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na fragment naszej rozmowy z profesorem Izdebskim.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u