Z LOT-em w świat

27 luty 2017
Autor: 

Od 2 marca na trasie Zielona Góra-Warszawa latać będziemy z nowym przewoźnikiem - LOT-em. Pierwszy samolot wystartuje z Warszawy w czwartek, 2 marca, o 22:35. Poprzedzi go konferencja prasowa w siedzibie PLL LOT z udziałem marszałek Elżbiety Anny Polak, prezesa zarządu LOT Rafała Milczarskiego oraz Ambasadorów Województwa Lubuskiego. Będzie to okazja do zaprezentowania walorów turystycznych regionu lubuskiego.

Udział w konferencji w Warszawie potwierdzili znani Lubuszanie, którzy od lat promują województwo lubuskie i wspierają działania samorządu w tym zakresie - seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, aktorka Joanna Brodzik oraz prezenter i dziennikarz TVN Bartłomiej Jędrzejak.

Jak podkreśla marszałek Elżbieta Anna Polak 2 marca będzie przełomowym dniem dla regionu lubuskiego.

- Nowy przewoźnik to dla nas wielka szansa. Po to był potrzebny ILS, terminal, METEO, żeby sprostać europejskim standardom. Lubuszanie z Babimostu polecą do Londynu, Brukseli, Paryża, Wilna, oczywiście przez Warszawę. To ważny dzień dla przedsiębiorców, turystów, studentów i podróżujących mieszkańców naszego regionu – wyjaśnia.

Zgodnie z rozkładem lotów samolot z Babimostu będzie latał codziennie (bez czwartków i niedziel) o godz. 5:45. Lądowanie w Warszawie o godz. 6:50. Samolot z Warszawy startować będzie codziennie (bez śród i sobót) o godz. 22:35. W Babimoście wyląduje o godz. 23:35.

W pierwszym locie z Babimostu do Warszawy i z powrotem na pokładzie samolotu znajdze się redakcja portalu newslubuski.pl, która przeprowadzi relację z lotu oraz konferencji prasowej.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u