Poranek w Łęknicy z mistrzem fotografii

05 maj 2017
Autor: 
www.leknica.pl

National Geographic organizuje warsztaty fotograficzne o wschodzie słońca. Jednym z czterech miejsc, jakie popularny magazyn podróżniczy wytypował z całej Polski, jest Łęknica. Tajniki fotografii zdradzi Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody, który profesjonalnie fotografią zajmuje się od 16 lat.

Adam Brzoza w zeszłym roku był w Łęknicy na Święcie Województwa Lubuskiego, które odbyło się w Parku Mużakowskim. Fotograf zwiedził także Geopark, Sławę i Jezioro Sławskie oraz Park Narodowy Ujście Warty. Nasz region tak bardzo mu się spodobał, że Łęknica została wytypowana jako miejsce warsztatów. Pozostałe lokalizacje to: Park Biebrzański, Pieniny i Klif Orłowski.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w plenerowych warsztatach National Geographic? Wystarczy do 8 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.poranki.national-geographic.pl, przesłać swoje zdjęcie i przekonać organizatorów konkursu, że to właśnie Tobie należy się miejsce w Poranku Fotograficznym.

Poranek Fotograficzny w Łęknicy będzie miał formułę plenerowego warsztatu fotograficznego. Uczestnicy Poranków poznają technikę fotografii mobilnej o wschodzie słońca, w różnych warunkach przyrody. Autor najlepszego zdjęcia z warsztatu wygra smartfona. A fotorelacje ze wszystkich Poranków Fotograficznych ze zdjęciami wykonanymi przez uczestników zostaną opublikowane na stronie konkursowej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u