Smacznie, wesoło i tanecznie

03 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

Najbliższy weekend na dziedzińcu Galerii u Jadźki w Zielonej Górze zapowiada się niezwykle ciekawie. Będzie impreza kulinarna, żarty za sprawą kabaretu i taniec, dużo tańca.

W piątek 4 sierpnia o godz.19.00 Konkurs Kiszenia Ogórków z zespołem ZBYRCOK. To coroczna impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Organizator zapewnia słoiki, ogórki wodę i podstawowe składniki. Wystarczy przynieść swoje "magiczne" dodatki, pomysły i świetna zabawa gwarantowana. O godz.20.00 natomiast POTAŃCÓWKA MIEJSKA z zespołem THE BAZYL BAND.

W sobotę 5 sierpnia kolejne atrakcje dla każdego. Od godz. 13.00 do 16.00 Tańcz! Tańcz! Tańcz! czyli pokazy i warsztaty - Samba Brasil i Salsa. Od godz.19.00 Ryczytal Paraliryczny w wykonaniu Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Na zakończenie sobotniego wieczoru od godz. 20.30 Tańczyć Każdy Może czyli tańczymy Milonga.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u