Zbiórka dla Witalija Biełusowa

09 sierpień 2017
Autor: 

Podczas 92. Derbów Ziemi Lubuskiej odbędzie się zbiórka dla Witalija Biełusowa, rosyjskiego zawodnika, który wciąż przechodzi rehabilitację po kontuzji z sezonu 2015 - informuje Biuro Prasowe Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.

– Cieszy fakt, że podczas tak ważnego spotkania odbędzie się zbiórka dla kogoś z naszego środowiska. Witalij to bardzo otwarty, zaangażowany, pracowity i dążący do celu, sympatyczny człowiek z wielkim sercem do żużla, którego miałem okazję poznać, podczas jego startów w Kolejarzu Rawicz – wspomina kierownik Ekantor.pl Falubazu Tomasz Walczak.

Vitalij doznał poważnej kontuzji kręgosłupa we wrześniu 2015 roku. Od tego czasu prowadzi ciężką walkę o powrót do pełnej sprawności. Nie chce odchodzić z żużla. Kontynuowanie sportowej kariery jest wprawdzie wykluczone, jednak Rosjanin cały czas jest w kontakcie z kolegami z toru, którym cały czas pomaga. Leczenie tak skomplikowanej kontuzji i powrót do sprawności po niej niosą za sobą olbrzymie koszta. Wierzymy, że podczas niedzielnej zbiórki kolejny raz pokażemy solidarność żużlowego środowiska.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u