Myśliwi ze Słońska znów pomagają

11 wrzesień 2017
Autor:  Ryszard Waldun

Myśliwym z koła łowieckiego" Dzik" w Słońsku, którego prezesem jest Franciszek Jamniuk znowu dowiedli temu, że nie są obojętni na los chorych i niepełnosprawnych. Tym razem podjęli decyzję o zakupie łóżek rehabilitacyjnych, które zamierzają przekazać potrzebującym. Potrzebujesz takie łóżko? Zgłoś się.

Jacek Cieśliński łowczy koła " Dzik" dodaje, że myśliwi mogli pomóc między innymi dzięki temu, że koło ma status Organizacji Pożytku Publicznego i wszyscy mogą przekazywać na ich Konto jeden procent podatku.

Tym razem bardzo istotne jest to, że dowolne hospicjum, szpital, dom pomocy społecznej lub indywidualny chory człowiek może zwrócić się do nich po pomoc. Czeka siedem łóżek rehabilitacyjnych z materacami.

Dodajmy, że to nie pierwsze działania na rzecz niepełnosprawnych jakie podjęli myśliwi z koła łowieckiego" Dzik" w Słońsku. Pomogli wyremontować dom dla niepełnosprawnej Karoliny i jej mamy Urszuli w Ownicach, organizują pomoc dla Mikołajka Wysoczańskiego że Słońska oraz organizowali Międzynarodowy Dzień Inwalidy, który zgromadził na majowej imprezie ponad 1000 osób z różną niepełnosprawnością.

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u