Festiwal Domów Pomocy Społecznej

21 wrzesień 2017
Autor:  Ryszard Waldun

W piątek 22 września odbędzie się Festiwal Twórczości Domów Pomocy Społecznej województwa lubuskiego.

Organizatorami są Dom Pomocy Społecznej w Tursku oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Turskiego domu. Honorowy patronat sprawują Wojewoda lubuski Władysław Dajczak oraz Starosta Sulęciński Adam Basiński.

Jak powiedziała naszej redakcji Alina Konopko Żelechowska dyrektor DPS Tursk - w tegorocznej edycji festiwalu weźmie udział 18 domów pomocy społecznej z regionu lubuskiego i walczyć będą o nagrody rzeczowe oraz puchary i inne niespodzianki. Uczestnicy prezentować się będą w dwóch kategoriach: wokalno-instrumentalno- instrumentalnej oraz teatralnej.

Początek festiwalu o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Sulęcinie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.