Trening przyszłych kandydatów do Policji pod okiem instruktora (ZDJĘCIA)

30 listopad 2017
Autor: 

Lubuska Policja w środę 29 listopada zorganizowała kolejny trening dla przyszłych kandydatów do służby w Policji. Osoby, które wiążą swą przyszłość z mundurem miały okazję pod okiem policyjnych instruktorów sprawdzić się na torze przeszkód i poprawić ewentualne błędy. Spotkanie było także świetną okazją aby porozmawiać z funkcjonariuszami o tym jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne oraz służba w Policji.

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. była inicjatorem doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich tych, którzy wiążą swą przyszłość z Policją. W Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wlkp. policyjni instruktorzy demonstrowali pokonanie toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego. Przyszli kandydaci mieli możliwość przećwiczyć techniczną odsłonę tego etapu i poznać jego założenia. Funkcjonariusze z Wydziału Kadr i Szkolenia oraz policyjni antyterroryści czujnie monitorowali poczynania kandydatów, zwracając uwagę na potencjalne błędy i służąc radą jak ich unikać. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z torem przeszkód i pokonać go w czasie krótszym niż 1 min 41 s.

W trosce o jak najlepsze przygotowanie przyszłych kandydatów do egzaminów kwalifikacyjnych Lubuska Policja na terenie całego województwa cyklicznie organizuje treningi z instruktorami:

Dzięki tej inicjatywie wiele osób mogło z większym spokojem i pewnością siebie podejść do testów. Spore zainteresowanie udziałem w treningach ze strony przyszłych kandydatów skłania Lubuską Policję do organizowania kolejnych tego typu spotkań. O ich miejscu i terminie będziemy informować na bieżąco.

źródło: KWP w Gorzowie Wlkp.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

 • Ruszają wzmożone policyjne działania na drogach. "Sierpniowy weekend" w Lubuskiem

  Ruszają wzmożone policyjne działania na drogach. "Sierpniowy weekend" w Lubuskiem

  Policjanci z województwa lubuskiego włączają się w ogólnopolskie działania prowadzone pod nazwą „Sierpniowy weekend”. Kolejny zbieg dni wolnych to dla mundurowych przede wszystkim ruchu drogowego - ponowna mobilizacja, aby każdy, kto zdecyduje się spędzić je z dala od domu, mógł na drodze czuć się bezpiecznie. Kluczowe będzie tutaj zachowanie zmotoryzowanych. Uważajmy. Noga z gazu!

 • Policjant na urlopie uratował człowieka

  Policjant na urlopie uratował człowieka

  Brawo za postawę dla policjanta z Gubina, który podczas wypoczynku w Hiszpanii uratował tonącego mężczyznę.

 • Nowy trener Falubazu

  Nowy trener Falubazu

  W niedzielę 6 grudnia w Hotelu Śródmiejskim w Zielonej Górze przedstawiono nowego trenera Falubazu, Marka Cieślaka. Utytułowany były żużlowiec oraz doświadczony trener kierował

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u