Nowa restauracja McDonald's w Zielonej Górze. Wkrótce otwarcie!

30 maj 2019
Autor: 
Nowa restauracja McDonald's w Zielonej Górze. Wkrótce otwarcie! Redakcja

W Zielonej Górze przy ulicy Sulechowskiej trwają ostatnie prace wykończeniowe w nowo powstałej restauracji McDonald's. Już niedługo wielbiciele fast foodów będą mogli zjeść posiłek w nowo powstałym obiekcie, który jest już 3 na mapie Zielonej Góry i 4 w powiecie zielonogórskim.

W piętrowym budynku przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze wszystko jest już dopięte praktycznie na ostatni guzik. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz znajduje się już całe wyposażenie. Każda restauracja to inwestycja rzędu 6 - 7 mln złotych. 70% obiektów sieci to restauracje typu McDrive. Lokale te, poza klasyczną salą jadalną, oferują zmotoryzowanym gościom możliwość zakupu bezpośrednio z samochodu. Tak będzie i w tym przypadku.

Wszystko wskazuje na to, że burgera z frytkami będziemy mogli zjeść już od 1 czerwca br. - właśnie na ten dzień planowane jest otwarcie restauracji.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u