Pacjent "zero" chory na koronawirusa oficjalnie wyleczony! Jutro wyjdzie ze szpitala!

17 marzec 2020
Autor: 
Pacjent "zero" chory na koronawirusa wyleczony! Jutro wyjdzie ze szpitala! Redakcja

Kolejne wyniki badań pacjenta "zero" z Cybinki wyszły negatywne co znaczy, że mężczyzna został wyleczony z koronawirusa!

Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejne wyniki pacjenta "zero", które przyszły dziś, tj. 17.03 są negatywne - A to oznacza, że możemy go uznać za wyleczonego i w dniu jutrzejszym wypisać do domu - informuje szef Klinicznego Oddziału Zakaźnego lek. Jacek Smykał.

Pacjent "zero" to pierwsza osoba w Polsce, u której zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. W zielonogórskim szpitalu przebywał ponad 2 tygodnie, bo od 2 marca. - Życzymy mu nie tylko dalszego zdrowia, ale również spokoju! - czytamy w komunikacie szpitala.

 


Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie Messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u