Lubuscy strażacy oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego (FILM)

01 sierpień 2020
Autor: 
Lubuscy strażacy oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego

Raz w roku, 1 sierpnia, o godzinie 17:00 cała Polska wstrzymuje się na minutę. Ludzie zatrzymują się na ulicy, wyją syreny alarmowe. Tak też było i teraz. Strażacy z całego województwa upamiętnili wybuch Powstania Warszawskiego.

Godzina "W" to kulminacyjny moment obchodów wybuchu powstania - walk o niepodległość kraju i wolność obywateli. W 76. rocznicę jak co roku punktualnie o godzinie 17:00 zabrzmiały syreny i kościelne dzwony. Ponadto na ulicach na minutę zatrzymali się przechodnie, ustał ruch drogowy.

Identycznie jak w ubiegłym roku hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oddali także strażacy. Zobaczcie lubuską kompilację:

Przeczytaj też: Łódka przewróciła się na jeziorze w Niesulicach. Roczne dziecko trafiło do szpitala. W akcji LPR

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.