WOŚP kupuje łóżka dla oddziałów COVID-19. Część trafi do lubuskiego!

09 listopad 2020
WOŚP kupuje łóżka dla oddziałów COVID-19. Część trafi do lubuskiego! fot. WOŚP/Facebook

W ciągu najbliższych dni do 80 polskich szpitali trafią łóżka zakupione przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Sprzęt pomoże w walce z pandemią.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera polskie szpitale w walce z pandemią koronawirusa. Fundacja zakupiła łącznie 1279 łóżek, które trafią na oddziały dla chorych na COVID-19. Dwa lubuskie miasta znalazły się na liście WOŚP.

Do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim trafi 20 łóżek zakupionych przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na liście fundacji znalazł się również szpital w Drezdenku!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.