Lubuski NFZ apeluje: Chrońmy seniorów!

26 listopad 2020
Lubuski NFZ apeluje. Chrońmy seniorów! LOW NFZ

W czasie pandemii wszyscy musimy być bardziej odpowiedzialni. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk i maseczkach.

Szczególnie narażona jest starsza grupa osób. Z danych statystyczne wynika, iż na tysiąc hospitalizowanych osób z powodu COVID-19 w lubuskich szpitalach 43 procent pacjentów to osoby powyżej 65 roku życia. Weźmy pod uwagę, że ta grupa wiekowa stanowi zaledwie 20 procent wszystkich ubezpieczonych Lubuszan. #ChrońmySeniorów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.