Dobry start procentuje - program stażowy Wyborowa Pernod Ricard

08 marzec 2021
Autor:  Artykuł partnera
Dobry start procentuje - program stażowy Wyborowa Pernod Ricard

Czy to firmy mają zabiegać o najlepszych kandydatów, czy też najlepsi kandydaci o firmy? Pytanie to staje się znaczące, bo na rynek pracy wchodzi tzw. "generacja Z", a młodzi kandydaci to osoby bardzo świadome i wymagające. Wyborowa Pernod Ricard doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stara się zapewnić swoim stażystom najlepszy start i pracę, z której wyniosą jak najwięcej, bo jasne jest, że dobry start procentuje w przyszłości.

O stażu

"Dobry start procentuje" to nazwa programu stażowego Wyborowa Pernod Ricard, który od lat jest dumą firmy. Właśnie wystartowała rekrutacja do siódmej edycji, która tradycyjnie rozpocznie się Dniem Otwartym, tym razem w przestrzeni online. Dlatego też wszyscy zainteresowani mogą podjąć próbę by zostać na niego zaproszonym, wydarzenie odbędzie się 25 marca od godziny 16:00 na stronie dobrystartprocentuje.pl

Dzień Otwarty online

Co roku Wyborowa Pernod Ricard, w ramach Dnia Otwartego, chce zaoferować swoim potencjalnym stażystom, coś wyjątkowego, co może przyczynić się do ich rozwoju zawodowego. W tej edycji gościem wydarzenia będzie Radek Kotarski. Znany dziennikarz opowie jak uczyć się szybciej i skuteczniej. Wykład oparty będzie na jego bestsellerowej książce pt. "Włam się do mózgu", którą będzie można wygrać w konkursie podczas spotkania.

- Głęboko wierzę w to, że wiedzą należy się dzielić, zwłaszcza z osobami, które znajdują się na początku swojej drogi zawodowej. Dlatego podczas Dnia Otwartego będę chciał pokazać uczestnikom spotkania, że można nauczyć się uczyć. Wykorzystując metody opracowane przez badaczy z całego świata, w 6 miesięcy nauczyłem się języka szwedzkiego i z powodzeniem zdałem egzamin państwowy w Göteborgu. Udowodnię, że z tych samych sposobów można korzystać, aby zwiększyć swoją wiedzę zawodową i poziom profesjonalizmu w codziennej pracy. W końcu uczymy się przez całe życie! - Radek Kotarski, dziennikarz, autor książki "Włam się do mózgu".

W tym roku Wyborowa Pernod Ricard zaprasza młodych do aplikowania na 14 ciekawych ofert, w trzech różnych lokalizacjach - Poznań (1 oferta), Warszawa (10 ofert), Zielona Góra (3 oferty). Propozycja stażu jest skierowana do studentów ostatnich lat oraz do absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego.

Na najlepszych czekają staże w działach: sprzedaży i jej wsparcia, księgowości, IT, marketingu, obsługi klienta, BHP, HR, co-packingu, dziale technicznym, rozwoju produktów i kontroli jakości, analiz rynku, konsumenta oraz analiz biznesowych.

- Jednym z filarów strategii Grupy Pernod Ricard jest szacunek i docenianie ludzi. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, co interesuje potencjalnych kandydatów, jakiej oferty szukają oraz jak zachęcić ich do zgłaszania się do naszego programu stażowego. Naszym głównym celem jest zapewnienie im dostępu do wiedzy, którą będą mogli wykorzystać i rozwijać w przyszłości – u nas albo w innych firmach - podkreśla Izabela Nowikowska, dyrektor HR i członek zarządu Wyborowa Pernod Ricard.

Na stronie dobrystartprocentuje.pl znajdują się wszystkie informacje na temat stażu, a także formularz aplikacji dla chętnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u