Półkolonie z Twój Robot w Zielonej Górze i Nowej Soli. To zabawa z klockami i robotami

11 czerwiec 2021
Autor:  NewsLubuski.pl
Półkolonie z Twój Robot w Zielonej Górze i Nowej Soli

Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Jedną z takich potrzeb na pewno jest obecność rówieśników, wspólna zabawa, grywalizacja, Ten rok szczególnie to pokazał.

Dlatego warto uzupełnić plany wakacyjne także o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen wspólnych wyzwań i działań.

Półkolonia w Zielonej Górze i Nowej Soli

PolkolonieZGNowaSol11.06.21 1

Ciekawą ofertę półkolonii oferuje firma Twój Robot, która organizuje już po raz kolejny wypoczynek dla dzieci w Zielonej Górze i po raz pierwszy w Nowa Sól. W tym roku półkolonie realizowane są pod hasłem: WRESZCIE RAZEM ? Półkolonie łączą pasję dzieci do budowania z klocków LEGO, ulubionej gry Minecraft, programowania i robotyki. Zapowiada się fascynującą wakacyjna podróż! Półkolonie są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat! Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, półkolonie są z wyżywieniem.

Do 18.06 cena promocyjna to 590 zł za 5 dniowy turnus z warsztatami robotyki, LEGO, Minecrafta i z zabawami przy pięknym pałacu!

Dwa bloki tematyczne, Minecraft i kosmiczne podróże

PolkolonieZGNowaSol11.06.21 2

Firma Twój Robot zadbała również o bezpieczeństwo i dla rezerwacji miejsca wymagane jest tylko wpłacenie zaliczki, natomiast pozostałą kwotę można uiścić już przed półkoloniami, na tydzień przed ich rozpoczęciem. Ponadto w przypadku choroby dziecka lub pobytu na kwarantannie będzie można wpłaconą kwotę wykorzystać na inny turnus półkolonii.

W tym roku w ofercie są dwa nowe bloki tematyczne. Półkolonie firmy Twój Robot to świetna fabuła, dużo nowych zestawów klocków kreatywnego LEGO, NOWE ROBOTY LEGO INVENTOR oraz Mindstorms Lego Boost. Zapowiada się bardzo ciekawie! Półkolonie w tym roku są nastawione na naukę współpracy, dzieci pracują w zespołach dwuosobowych, tworzą również projekty cała grupą.

Dla miłośników kosmicznych wyzwań firma Twój Robot przygotowała „Kosmiczne półkolonie”- międzygalaktyczna podróż, dzieci spędzą tydzień w kosmosie, staną się astronautami, zbudują wspólnie całą grupą kosmodrom z którego wystartują rakiety, stworzą robota, który będzie w stanie utrzymać kosmodrom w gotowości! Zaprogramują pojazd, który będzie sprzątał płytę lądowiska ze śmieci, pospacerują po księżycu, wyruszą w podróż na marsa, stoczą międzygalaktyczną wojnę! To tylko niektóre z atrakcji na Kosmicznych półkoloniach. Wszystko w świecie kreatywnego LEGO i robotyki EV3 i Boost. Takie półkolonie to świetnie spędzony czas z rówieśnikami, rozwój umiejętności manualnych, kreatywności.

Firma Twój Robot nie zapomniała o miłośnikach Minecraft, zarówno dla młodszych dzieci już od 6 roku życia jak i starszych przygotowała tydzień w świecie ulubionej gry. Które dziecko nie lubi Minecraft, kto z nas nie słyszy ciągle w domu: "Mamo Minecraft". Na półkoloniach dzieci będą wspólnie realizować zadania w świecie swojej ulubionej gry. Będą budować i programować roboty LEGO EV3 i najnowsze: ROBOTY LEGO INVENTOR na których będą mogły programować w językach: Scratch i Python!

Budowanie relacji z rówieśnikami

PolkolonieZGNowaSol11.06.21 3

Taka forma wypoczynku, to czas spędzony z rówieśnikami, na wspólnym tworzeniu i budowaniu. Dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędne jest budowanie relacji z rówieśnikami. Dzieci potrzebują otaczać się rówieśnikami, będą miały taką możliwość podczas półkolonii, nie zastąpi to roku spędzonego w domu ale miejmy nadzieję, będzie to wstępem do normalności. Zajęcia w takiej formie sprzyjają szybkiej integracji w grupie, na pewno pojawią się nowe znajomości i przyjaźnie!

Grupy maksymalnie 12-14 osobowe, warsztaty organizowane zgodnie z wytycznymi GIS-u co daje poczucie bezpieczeństwa.

Firma Twój Robot zapewnia: całodzienną aktywność przez 5 dni w tygodniu w godzinach 9:00-16:00, pracę w dwuosobowych zespołach w grupach do 12-14 osób, kompetentną kadrę instruktorów, wyżywienie (obiad-drugie danie, podwieczorek).

Do 18.06 cena promocyjna to 590 zł za 5 dniowy turnus!

https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/

Cena standardowa 790zł
Zapisy: tel. 606 299 977
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.