Popularność tenisa rośnie! Kibice chętnie oglądają i typują mecze Igi Świątek!

24 maj 2022
Autor:  Artykuł partnera
Popularność tenisa rośnie! Kibice chętnie oglądają i typują mecze Igi Świątek!

Sport bywa bardzo nieprzewidywalny, przez co w przypadku takiej rywalizacji naprawdę trudno stawiać dobre prognozy. Jednakże nawet ci najbardziej ostrożni eksperci muszą przyznać, że polscy kibice doczekali się złotej generacji tenisa. Iga Świątek jest aktualnie najlepszą zawodniczką w całym tourze światowego tenisa kobiet. Natomiast w turniejach ATP wysoki poziom od lat trzyma Hubert Hurkacz. Dzięki temu popularność tenisa nad Wisłą rośnie w niezwykle szybkim tempie. Co ciekawe, kibice nie tylko chętnie oglądają mecze Igi i Huberta, ale często je dodatkowo typują. Czy obstawianie meczów tenisa jest łatwe? Co trzeba wiedzieć o takich zakładach?

Polscy tenisiści i tenisistki w turniejach ATP oraz WTA

Triumfy zawsze wzbudzają największy rozgłos i przyciągają uwagę kibiców. To dlatego większość osób oglądających mecze tenisa kojarzy przede wszystkim Igę i Huberta. Nie można jednak przy tym zapominać o innych zawodnikach, którzy ambitnie pną się w górę rankingów.

W WTA trzeba wspomnieć o Magdzie Linette, która w tym sezonie walczy o miejsce w TOP 50 kobiecego rankingu. Obecnie nasza 30-letnia tenisistka zajmuje 56. miejsce, ale ma za sobą kilka bardzo udanych spotkań. Do pierwszej setki rankingu niedawno wkroczyła także Magdalena Fręch. 24-latka w zeszłym sezonie wygrała 2 turnieje (1 rangi ITF i 1 Challengera), co pozwala z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość.

Jeżeli zaś chodzi o ATP, tutaj do pierwszej setki rankingu wszedł Kamil Majchrzak. Co prawda, 26-latek swój ostatni turniej wygrał w 2020 roku. Jednakże od tego momentu notuje bardzo solidne występy, co pozwoliło mu wkroczyć do TOP 100 rankingu ATP. Obecnie Kamil, podobnie jak Hubert Hurkacz, gra głównie w turniejach rangi ATP Tour.

Co trzeba wiedzieć o obstawianiu tenisa?

Pasjonaci zakładów sportowych bardzo chętnie grają typy dotyczące sportowców z ich kraju. Tenis nie jest oczywiście wyjątkiem od tej reguły. Dlatego coraz lepsze wyniki osiągane przez polskich tenisistów zwiększają zainteresowanie wspomnianymi zakładami. Jak obstawiać tenis?

Przede wszystkim warto złapać przysłowiowego bakcyla i zacząć naprawdę interesować się tym sportem. Amatorzy tenisa chętnie śledzą bowiem wyniki rozgrywanych turniejów, dzięki czemu są na bieżąco ze wszystkimi niuansami. Warto więc obudzić w sobie taką ciekawość.

Znajomość tenisistów przyda się w czasie obstawiania rywalizacji na korcie. Tutaj gracze mają do dyspozycji parę metod typowania. Mogą oni np. wskazać zwycięzcę wybranego meczu lub turnieju. Takie zakłady są zresztą najbardziej popularne. Jednak bukmacherzy pozwalają również na bardziej wnikliwe obstawianie poszczególnych spotkań poprzez typowanie:

  • dokładnego wyniku meczu lub wybranego seta;
  • liczby rozegranych gemów;
  • wyniku z tzw. handicapem

Teraz amatorzy obstawiania mogą także wykorzystać kod bonusowy STS oraz uzyskać dodatkowe korzyści przy rejestracji u tego bukmachera!

Udział‌ ‌w‌ ‌nielegalnych‌ ‌grach‌ ‌hazardowych‌ ‌jest‌ ‌karany.‌ ‌STS‌ ‌S.A.‌ ‌(dawniej‌ ‌Star-Typ‌ ‌Sport‌ ‌Zakłady‌ ‌Wzajemne‌ ‌Spółka‌ ‌z‌ ‌o.o.)‌ ‌posiada‌ ‌zezwolenie‌ ‌wydane‌ ‌przez‌ ‌Ministra‌ ‌ds.‌ ‌Finansów‌ ‌Publicznych‌ ‌na‌ ‌urządzanie‌ ‌zakładów‌ ‌wzajemnych.‌ ‌Hazard‌ ‌związany‌ ‌jest‌ ‌z‌ ‌ryzykiem.‌

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u