Ktoś zgubił dużą sumę pieniędzy w Zielonej Górze. Zguba czeka na odbiór

24 maj 2022
Autor: 
Ktoś zgubił dużą sumę pieniędzy w Zielonej Górze Fot. Google Street View

Spora suma pieniędzy została znaleziona przy placu Bohaterów w Zielonej Górze. Właściciel może odebrać zgubę w siedzibie Gazety Lubuskiej.

Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami. Osoba przechodząca w rejonie Gazety Lubuskiej w Zielonej Górze zgubiła znaczną sumę pieniędzy. Na szczęście gotówka nie dostała się w niepowołane ręce.

- Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery naszego monitoringu - informuje redakcja GL.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Znalezione pieniądze są do odbioru

Gazeta Lubuska zabezpieczyła gotówkę i czeka na właściciela pieniędzy. Zgubę można odebrać w budynku przy al. Niepodległości 25 od poniedziałku do piątku do godziny 16:00.

Przeczytaj też: "Będzie totalny paraliż". Wiadukt w Zielonej Górze zostanie zamknięty dla autobusów i ciężarówek


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u