Pogoda Lubuskie. IMGW znów ostrzega przed burzami

24 maj 2022
Autor: 
Pogoda Lubuskie. IMGW znów ostrzega przed burzami Redakcja

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie ostrzega przed burzami. Alerty wydano dla całego województwa.

W województwie lubuskim ponownie zagrzmi. Synoptycy IMGW wydali już ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami. Niebezpieczna aura ma utrzymywać się we wtorek, 24 maja, od godziny 13:00 do 20:00.

- Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h - czytamy w komunikacie IMGW.

W trakcie opadów warunki do jazdy mogą być trudne, dlatego prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Radzimy unikać też parkowania pod drzewami.

Przeczytaj też: Susza w Lubuskiem. Brakuje wody. Są apele i zakazy podlewania ogródków


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u