Dealz w Gubinie. Dziś wielkie otwarcie! Były tłumy klientów

17 czerwiec 2022
Autor: 
Dealz w Gubinie. Dziś wielkie otwarcie! Były tłumy klientów Redakcja

Dealz w Gubinie. Dziś nastąpiło otwarcie nowego sklepu. Dealz oferuje tysiące produktów codziennego użytku. Gubiński sklep przygotował promocje dla klientów.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otworzono w lutym 2018 roku. Dziś jest ich już ponad 100, a sklep w Gubinie jest dokładnie 137!

Nowy sklep Dealz w Gubinie

Dziś, 17 czerwca, otwarto kolejny sklep Dealz w województwie lubuskim. Tym razem to sklep ulokowany w Galerii Hosso przy ulicy Ułanów Karpackich 3 w Gubinie. Klienci mają tu do dyspozycji ponad 3000 produktów znanych marek.

- Zapewniamy wyjątkowy wybór artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W Dealz wierzymy, że każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach - informuje sieć sklepów.

Z okazji otwarcia na klientów czekają wyjątkowe promocje. To m.in. bombonierka Toffifee 5 zł/szt. (przy zakupie 3 szt.), baterie Kodak za 5 zł, czekoladowa pomarańcza Terry’s prosto z Wielkiej Brytanii za 8 zł oraz chipsy Pringles za 6 zł/szt. (przy zakupie 2 szt.).

Więcej promocji znajdziecie w specjalnej gazetce otwarciowej: https://www.dealz.pl/gazetki/gazetka-na-otwarcie-gubin-galeria-hosso/

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u