UWAGA! Zielonogórska policja poszukuje właściciela zgubionych pieniędzy

04 luty 2020
UWAGA! Zielonogórska policja poszukuje właściciela zgubionych pieniędzy Adobe Stock

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił portfel z pieniędzmi w okolicach Placu Słowiańskiego w dniu 30 stycznia br.

Pieniądze zostały znalezione przez uczciwą zielonogórzankę i przyniesione do Komendy Miejskiej Policji. Osobę, która zgubiła pieniądze prosimy o ich odbiór w Wydziale Sztab Policji KMP w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił portfel z pieniędzmi w dniu 30 stycznia br.

Pieniądze zostały znalezione w okolicach Placu Słowiańskiego w Zielonej Górze i przyniesione do Komendy Miejskiej Policji przez uczciwą zielonogórzankę.

Osobę, która zgubiła pieniądze prosimy o ich odbiór w Wydziale Sztab Policji KMP w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.

Źródło: podinsp. Małgorzata Barska Zespół Prasowy KMP w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u