Prezent na Święta: Agnieszka Hryniewicz

09 grudzień 2020
Autor: 
Prezent na Święta: Agnieszka Hryniewicz

Czy można wyobrazić sobie zimę bez Świąt Bożego Narodzenia? Bez domu pełnego zapachów i pięknie ozdobionej choinki, a co najważniejsze bez prezentów pod nią? Nie! Tego nie może zabraknąć.

Każdy prezent sprawia radość, ale ten wymarzony najbardziej. Z myślą o niezdecydowanych stworzyliśmy cykl programów, w których swoją ofertę zaprezentują lubuscy twórcy oraz lokalne firmy. W każdym odcinku będziemy zabierać Was do innych specjalistów od marzeń. Bohaterem dzisiejszego jest Agnieszka Hryniewicz.

Agnieszka nie jest zwyczajną kobietą, chociaż sama mówi o sobie zupełnie odwrotnie. To szalona 43-latka uwielbiająca życie i czerpiąca z życia jak najwięcej. Kobieta o wielu zamiłowaniach, ale najbardziej lubi rysować, malować.

- Zrobiłam kiedyś prezent dla swoich znajomych. Spersonalizowany portret, czyli ich twarze plus pasje, które kochają umieszczone wokoło ich twarzy - opowiada Agnieszka. - Nie spodziewałam się, że to się tak przyjmie przez ludzi, że na wszelkie uroczystości, czy to ślub, chrzciny, urodziny czy święta ludzie będą zamawiać moje obrazy w ramach prezentu.

AgaHry maluje w swoim, wyjątkowym stylu

- Jak czasami ludzie proszą mnie o odzwierciedlenie realnych twarzy to mówię, że nie, że to nie do mnie tylko raczej do karykaturzystów, bo tak robią - dodaje. – Ja robię po swojemu i zawsze proszę o zdjęcia. Na bazie tych zdjęć próbuje oddać tym stylem charakter twarzy – okulary, dziurki w policzkach, cos co jest charakterystyczne.

Aby portret w pełni odzwierciedlał bohatera, potrzebne jest także kilka haseł opisujących go.

- Najpiękniejszą rzeczą jest to jak potem dostaje smsy, filmiki czy zdjęcia, że ktoś się wzruszył, że rodzice, którym był taki obraz dany, mieli łzy w oczach, że są przeszczęśliwi a obraz wisi w centralnym punkcie domu. To jest najpiękniejsza rzecz.

W dobie wszechobecnej cyfryzacji taki obraz to niepowtarzalny prezent. Ma swój wyjątkowy urok, a zamówić możecie go poprzez media społecznościowe.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u