Prezent na Święta: Pałac Wiechlice

14 grudzień 2020
Autor: 
Prezent na Święta: Pałac Wiechlice

Czy można wyobrazić sobie zimę bez Świąt Bożego Narodzenia? Bez domu pełnego zapachów i pięknie ozdobionej choinki, a co najważniejsze bez prezentów pod nią? Nie! Tego nie może zabraknąć.

Każdy prezent sprawia radość, ale ten wymarzony najbardziej. Z myślą o niezdecydowanych stworzyliśmy cykl programów, w których swoją ofertę zaprezentują lubuscy twórcy oraz lokalne firmy. W każdym odcinku będziemy zabierać Was do innych specjalistów od marzeń. Bohaterem dzisiejszego jest Zbigniew Czmuda, właściciel Pałacu Wiechlice.

Rezydowały tu wojska pruskie, carskie oraz francuskie z Napoleonem na czele. Pałac Wiechlice, oddalony o około 50 km od Zielonej Góry, stanowi wyjątkowe miejsce na mapie polskich atrakcji turystycznych. Pałac łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym, ekologicznym luksusem, który towarzyszy zawsze podczas wypoczynku, pobytu w SPA & Wellness czy na konferencji.

- To nie tylko Pałac jako jeden obiekt - mówi Zbigniew Czmuda, właściciel Pałacu. - To sala zabaw dla dzieci o powierzchni 400 metrów. To kajaki, staw, w którym można wędkować. To sala weselna, gabinety odnowy biologicznej, potężna siłownia.

Strefa Wellness Pałacu Wiechlice to m.in. kryty basen o powierzchni 60 m wyposażony w szereg atrakcji wodnych. Do dyspozycji gości są również zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków firmy BABOR, kabina floatingowa czy inhalatorium.

Poza atrakcjami dla ducha i ciała, w Pałacu Wiechlice czekają na nas niesamowite doznania smakowe. Szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, by sprostać najbardziej wymagającym podniebieniom. Goście, mogą rozkoszować się kuchnią w czterech stylowych salach restauracyjnych. Mogą również spróbować wina z pałacowej winnicy.

Odpoczynek w tym klimatycznym, emanującym subtelną elegancją i stylowym wnętrzem Pałacu pozwali nam oderwać myśli od codziennych obowiązków, zwolnić i złapać oddech.

- Jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie klienta – dodaje właściciel. - Zapraszamy do zakupu naszych voucherów. Zakupiony karnet można dowolnie konfigurować. Osoba obdarowana takim voucherem może skorzystać ze wszystkich udogodnień Pałacu do ustalonej kwoty. To Państwo decydujecie, w jaki sposób wykorzystacie swój prezent.

Vouchery mają bardzo długi okres ważności. Wykorzystać można je w dowolnym terminie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u