Ciężarówka staranowała busa na S3. Kierowca jest ciężko ranny (ZDJĘCIA)

14 grudzień 2020
Autor: 
Ciężarówka staranowała busa na trasie S3 Fot. Edgar

Poważny wypadek na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ciężarówka zmiażdżyła busa. Jedna osoba trafiła do szpitala, jest w ciężkim stanie.

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałkowy wieczór, 14 grudnia, około godziny 18:30. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Marwice.

- Kierowca ciężarówki jadąc trasą S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego uderzył w busa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w chwili zdarzenia kierujący busem prawdopodobnie znajdował się poza pojazdem. Mężczyzna został zahaczony przez ciężarówkę - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Ciężko ranny mężczyzna w szpitalu

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Poszkodowany kierowca busa został przetransportowany do szpitala. - Mężczyzna doznał poważnych obrażeń - informuje podkom. Jaroszewicz.

Trasa S3 na odcinku Myślibórz - Gorzów jest całkowicie zablokowana. Kierowcy mogą skorzystać z objazdu przez "starą trójkę".

Przeczytaj też: Wzorowy korytarz życia na trasie S3. Służby pędziły do wypadku koło Sulechowa (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u