Prezent na Święta: 5 pereł Ziemi Lubuskiej

19 grudzień 2020
Prezent na Święta: 5 pereł Ziemi Lubuskiej

Czy można wyobrazić sobie zimę bez Świąt Bożego Narodzenia? Bez domu pełnego zapachów i pięknie ozdobionej choinki, a co najważniejsze bez prezentów pod nią? Nie! Tego nie może zabraknąć.

Każdy prezent sprawia radość, ale ten wymarzony najbardziej. Z myślą o niezdecydowanych stworzyliśmy cykl programów, w których swoją ofertę zaprezentują lubuscy twórcy oraz lokalne firmy. W każdym odcinku będziemy zabierać Was do innych specjalistów od marzeń. Marcin Polakiewicz - specjalista do spraw spełniania marzeń. Marcin zarządza pięcioma wyjątkowymi miejscami.

- Nazywamy je 5 pereł Ziemi Lubuskiej. To jest właśnie Bachus, Casa Mia, to zamek i dwa obiekty wypoczynkowe w Sławie. Te 5 pereł Ziemi Lubuskiej oferują to co najlepsze na Ziemi Lubuskiej, czyli przede wszystkim regionalne produkty, które wywodzą się z naszych okolicznych lasów i jezior. Przede wszystkim cisza, spokój i czyste powietrze. - mówi Marcin Polakiewicz.

Hotel i Restauracja Zamek Joanitów w Łagowie słynie nie tylko z wyjątkowego menu. Tu spełnisz marzenia o romantycznym weekendzie, a także niezapomnianym ślubie - Spełniamy marzenia parom młodym zarówno z Polski jak i z całej Europy, z całego świata. Mieliśmy wesela bardzo odległe, azjatyckie nawet. - dodaje Marcin Polakiewicz

W Sławie, nad jeziorem Sławskim czekają na nas dwa ośrodki wypoczynkowe położone wśród pięknych lasów. W Zielonej Górze zaś restauracja Casa Mia specjalizująca się w kuchni włoskiej oraz restauracja i winiarnia Bachus, która znajduje się w podziemiach Ratusza. Tutaj czekają nas szczególne doznania smakowe kuchni polskiej oraz regionalne wina. Korzystając z usług restauracji można zaopatrzyć się w dania wigilijne oraz świąteczne.

- Przygotowujemy i peklujemy już mięsa, szynki. Będą to wyroby całkowicie nasze, przez nas wędzone, przygotowane od początku do końca bez konserwantów. - mówi Marcin Polakiewicz.

A teraz to, co najprzyjemniejsze, prezenty.

- Wyszliśmy z propozycją karty podarunkowej, która w jednym voucherze, w jednym bonie zawiera możliwość usług w tych 5 miejscach. - mówi Marcin Polakiewicz.

Karta podarunkowa od Lubuskich Pereł to wyjątkowy prezent dla wszystkich kochających Lubuskie. Ucieszy pod choinką, ale nie tylko. Może być upominkiem okazjonalnym (urodziny, śluby) Karty dostępne są cały rok, o kwocie zdecyduj sam 100, 150, 250, 500 zł. Płatność można podzielić wg uznania i skorzystać z każdej lokalizacji.

ZAMEK JOANNITÓW – hotel i restauracja w Łagowie www.zamek-lagow.com

BACHUS – winiarnia i restauracja w Zielonej Górze www.winiarnia-bachus.pl

CASA MIA – włoska restauracja w Zielonej Górze www.casamia.zgora.pl

LEŚNE DOMKI – ośrodek wypoczynkowy w Sławie www.lesnedomki.pl

REWENTON – ośrodek sportu i wypoczynku www.rewenton.pl

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u