Wataha Zielona Góra poszukuje juniorów. Ruszył nabór dla dzieci i młodzieży

09 wrzesień 2021
Wataha Zielona Góra poszukuje juniorów. Ruszył nabór dla dzieci i młodzieży Fot. Wataha ZG

Wataha Zielona Góra ogłosiła jesienny nabór juniorów do sekcji futbolu amerykańskiego. Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek.

Wataha Rugby Club Zielona Góra zaprasza dzieci i młodzież do rozpoczęcia przygody z rugby. Wystarczą przede wszystkim chęci.

- Gwarantujemy dużo ruchu na świeżym powietrzu, dużo zabawy i trochę dyscypliny. To na pewno fajna przygoda - czytamy na profilu Wataha Zielona Góra.

Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:30 na boisku przy ulicy Xawerego Dunikowskiego w Zielonej Górze (teren SP18). Wystarczy zabrać ze sobą koszulkę, spodenki oraz buty do biegania po trawie.

Więcej infomracji u trenerów: Łukasz - 664 136 403, Filip - 515 511 264.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Ranny motocyklista trafił do szpitala (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u