Jarek Hampel pojedzie przeciwko Unii Tarnów

17 sierpień 2016

Jarek Hampel stworzy w niedzielę duet z Patrykiem Dudkiem i zastąpi w składzie Aleksandra Loktaeva. Bez zmian pozostaje dalszy układ par. Jason Doyle pojedzie z Andriyem Karpovem, natomiast Piotr Protasiewicz z juniorami.

Powrót na tor Jarka Hampela to zdecydowanie najważniejsza informacja dnia. Jego wysoka dyspozycja i skuteczność będą istotne dla Ekantor.pl Falubazu, który we wrześniu powalczy o medale w PGE Ekstralidze. Występ w niedzielnym spotkaniu poprzedzony zostanie udziałem Jarka w treningach na torze w Zielonej Górze. Zaplanowano je na czwartek oraz piątek.

- Otrzymałem dobrą wiadomość, że Jarek zgłasza gotowość do jazdy. Zobaczymy go na torze już w niedzielę w meczu z Unią Tarnów. Bardzo się cieszę z tego powodu. Przed nami play-offy i wsparcie Jarka będzie nam potrzebne - skomentował Zdzisław Tymczyszyn, prezes ZKŻ SSA.

Awizowany skład Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra:

9. Patryk Dudek

10. Jarosław Hampel

11. Jason Doyle

12. Andriy Karpov

13. Piotr Protasiewicz

14.

15. Krystian Pieszczek

Zdegradowana do I ligi Unia Tarnów nie składa broni i awizuje na niedzielny mecz w Zielonej Górze najsilniejsze ustawienie. Przy W69 zobaczymy między innymi Janusza Kołodzieja, Kennetha Bjerre oraz Leona Madsena.

Awizowany skład Unii Tarnów:

1. Kenneth Bjerre

2. Mikkel Michelsen

3. Leon Madsen

4. Piotr Świderski

5. Janusz Kołodziej

6. Patryk Rolnicki

Źródło: Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u