Mecz na W69 odwołany

21 sierpień 2016

Ze względu na zły stan toru został odwołany zaplanowany na dziś mecz Ekantor.pl Falubaz z Unią Tarnów. Nowy termin zawodów nie został jeszcze ustalony.

Sztaby szkoleniowe obu drużyn zaproponowały nową datę na najbliższy czwartek, 25. sierpnia. O terminie zadecyduje PGE Ekstraliga.

Bilety zakupione przez kibiców zachowują ważność na nowy termin meczu. Ci, którym nowy termin nie będzie odpowiadał mogę swoje wejściówki zwrócić. Zwrot będzie możliwy za okazaniem paragonów w miejscu nabycia jutro (22.08). Bilety zakupione w kasie przy stadionie można zwracać w poniedziałek w siedzibie klubu od godz. 9.00 do 16.00.

Aby dokonać zwrotu biletów zakupionych przez internet należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dyspozycji zwrotu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u