Żużel. Gdzie oglądać mecz ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra?

29 maj 2022
Autor: 
Żużel. Gdzie oglądać mecz ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra? Redakcja/Archiwum

Gdzie oglądać żużel ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra w telewizji? 

Falubaz Zielona Góra już w niedzielę, 29 maja na Stadionie Miejskim w Rybniku zmierzy się z drużyną ROW Rybnik. Mecz będzie transmitowany w telewizji na kanale CANAL+ SPORT 5. Początek transmisji eWinner 1 Ligi już o godzinie 13:40. Podsumowanie meczu na portalu NewsLubuski.pl

Falubaz Zielonej Góra po sześciu rozegranych meczach znajduje się na 1. pozycji w tabeli eWinner 1 Ligi. Drużyna zielonogórzan nie przegrała dotychczas ani jednego spotkania. 

Drużyna z Rybnika po 6 rozegranych spotkaniach zajmuje 6. miejsce. 

Czytaj także - Drezdenko: Złodzieje zasnęli podczas kradzieży. Obudził ich funkcjonariusz SOK i policja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u